O NAS


Blog FITLOV działa od sierpnia 2016 roku jako miejsce skupiające osoby zdeterminowane i dążące do wyznaczonego sobie celu. Na jego łamach motywujemy do sięgania po marzenia oraz spełniania samych siebie.Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, nie zależnie od tego o jakim charakterze mają to być zmiany ale jednak coś cię przed tym powstrzymuje to dobrze trafiłeś!
Znajdziesz tu mnóstwo motywacji  oraz inspiracji do sięgania po własne marzenia i lepszą wersję siebie.


_________________________________________________________________________ 1. Wierzymy, że masz ambitne cele, które już za długo
  czekają, aż się nimi zajmiesz. Pomożemy Ci je
  urzeczywistnić i uwierzyć, że zasługujesz na to,
  aby brać to czego pragniesz.
 2. Wierzymy, że zasługujesz na szczęście, szacunek,
  miłość i pełnienie. Damy Ci narzędzia, abyś mogła
  to sobie zapewnić każdego dnia.


Jeśli czujesz, że FITLOV to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie to będzie nam miło gościć Cię tu częściej. Zapraszamy Cię również na nasze profile Instagram: KlaudiaTomek oraz Snapchat: @klaudiagil/ @tadz_mi jeśli masz ochotę poznać się trochę bardziej prywatnie i zajrzeć za kulisy naszego życia.


_________________________________________________________________KIM JESTEŚMY?

Miło, że pytasz :)


Nazywamy się Klaudia Gil oraz Tomasz Szczepanek. Mieszkamy w Tychach gdzie prowadzimy spokojne i pełne szczęścia życie. W wakacje pracujemy, w ciągu roku szkolnego studiujemy. Ponadto jesteśmy miłośnikami aktywnego i zdrowego trybu życia, co zauważysz po naszych postach. Codzienne treningi i zdrowa dieta to nasz priorytet. Mamy nadzieję, że Cię tym zarazimy i razem z nami będziesz walczył o lepszą wersję siebie.Bądźmy w kontakcie! 
Klaudia i Tomek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz